Yorumlar

 • Muhammed AZGIN

  Dizim de menisküs yırtığı ve çarpraz bağlarımda zedelenme vardı. Ameliyat şart dendiğinde Allah karşıma furkan hocamı çıkardı. Allah'ın izni ve furkan hocamın manuel terapisi sayesinde çok iyi oldum hatta tekrar futbol oynaya başladım. Allah furkan hocamdan razı olsun. Güler yüzlü ve çok yetenekli herkese tavsiye ederim.

 • Mehmet Toluç

  Bir haftalik fizik tedavi ve sonunda hacamat ile doktorların ameliyat dedigi fıtiktan kurtuldum allaha sukur..uyusmalarim kalmadi ayagima guc yeniden geldi tavsiye ediyorum bosuna ameliyat olmayin ..

 • Emre Aydemir

  Uzun zamandır migren yüzünden çok başım ağrırdı.Çoğu zaman hastaneye acile giderdim ama yinede ağrılarım geçmezdi allah razı olsun hocamızın yaptığı hacamattan sonra çok iyiyim yaklaşık bir ay oldu hiç başım ağrımıyor sağolun..

 • semiye bal

  fizyoterapistimizden çok memnun kaldım. Eskiden ayağa kalkarken bile zorlanıyordum tedavi sonrası ise birçok hareketi çok rahat şekilde yapabiliyorum. öğrettiği egzersizleri kendim de yapabiliyorum . fizyoterapiste ilgisi ve güler yüzlü tavrı için çok teşekkür ediyorum.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.

HASTA YORUMLARI