Evde fizik tedavi ücretleri ne kadar? Fiyat tablonuz nedir?

Gaziantep Evde Eizik Tedavi Hizmetleri ve Hacamat, eve fizyoterapist hizmetini özel olarak sunmaktadır ve SGK anlaşması yoktur. Hizmet için standart aralıkta ücret tarifemiz vardır. Ücret, hastanın ortopedik veya nörolojik hasta olmasına ve lokasyona göre cüzi miktardakı standart aralığımızda değişmektedir.

Sizi alanında deneyimli fizyoterapiste doğrudan, araya aracı girmeden ulaştırdığımız için ücretlendirmelerimiz makuldür. Bize telefonla veya iletişim sayfamızdan ulaşarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hastayı değerlendirme ücreti alıyor musunuz?

Eğer aynı hastanın değerlendirileceği aynı gün içinde seansa başlarsanız hastanın değerlendirilmesi için ayrı bir ücret almıyoruz.

Ödeme ne şekilde yapılıyor?

Ödemeler o günkü seans sonunda, gelen fizyoterapist çalışma arkadaşımıza nakit olarak yapılabileceği gibi, alınacak seans sayısı kadar ücreti peşin ödenebilir.

Fatura kesiyor musunuz?

Serbest meslek mensubu olarak tedaviniz neticesinde makbuz verebiliyoruz. Makbuz talebiniz için %20 stopaj uygulandığını hatırlatmak isteriz. Kurumsal hizmet alımlarınızda fatura işlemleri için iletişime geçebilirsiniz.

Özel sağlık sigortası geçerli mi?

Özel sağlık sigortanız eğer evde fizik tedavi hizmetleri için geri ödeme sağlıyorsa, tedavinizi özel sağlık sigortanız ile gerçekleştirebilirsiniz. Detaylı bilgi ve işlemler için lütfen bize ulaşın.

Detaylı Bilgi İçin Lütfen Bizimle İletişime Geçiniz..Gaziantep Evde Fizik Tedavi ve Hacamat

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.

HASTA YORUMLARI